Kadın Doğum

Op Dr. Dilek Doğan Baş

Kadın Doğum Uzmanı

Yeni bir bebeğin dünyaya gelmesi aşamasında daima tüm hazırlıkların önceden titizlikle yapılması gereklidir. Sağlıklı bir şekilde bu sürecin atlatılması hem bebek ve hem de anne adayı açısından oldukça önem teşkil eder.

Bundan dolayı bayanlara profesyonel kapsamda bir doğum sağlık hizmeti verilir. Alanında uzman bir hekimin gözetiminde tüm doğum evresinin her yönüyle en başarılı biçimde yönetilmesi mümkün hale gelir.

Telefon: +90 (546) 815 01 99

Bursa’da yer alan özel kliniğimiz, doğum konusunda profesyonelce sağlık hizmetlerini tüm danışanlarına sunuyor. Op. Dr Dilek Doğan Baş gözetiminde doğumun birçok farklı yöntemle gerçekleştirilmesi sağlanıyor.

Normal veya sezaryenle doğum gibi farklı yöntemler doğrultusunda duruma göre bir plan izleniyor. Sonrasında süreç başarıyla tamamlanıyor.

Normal Doğum

Kliniğimizde deneyimli hekimimiz, tamamen normal doğum talep eden danışanlarına özel çeşitli test ve analizler yapar. Daha sonrasında her şeyin duruma elverişli olduğundan emin olur. Ardından ise tüm gerekli sağlık ekipmanları hazırlanır.

Anne adayının konforu ve rahatı sağlanır. Sonrasında ise uygun yönlendirmelerle birlikte doğum işlemi sorunsuz olarak yerine getirilir. Tüm süreçlerde tıbbı olarak her şey kontrol altında tutulur.

Sezeryen doğum

Özel hizmetler verdiğimiz Bursa’da bulunan kliniğimizde bizler bazı danışanlarımız için sezaryenle doğum konusunda da onlara yardımcı olabiliyoruz. Vücut anatomisi ve bebeğin durumuna göre en sağlıklı seçenek olarak sezaryen de öne çıkabiliyor.

Onu da yeri geldiğinde değerlendirmek gerekebiliyor. Tüm bu yöndeki kararı anne adayının yanı sıra mutlaka bir uzman hekimin de vermesi gerekli olabiliyor. Bizlerden bu konuya ilişkin dilediğiniz her türde bilgiyi daima alabilmeniz mümkündür.

Profesyonel Doğum Hizmetleri

Doğum konusunda kliniğimizden tam memnun kalacağınız şekilde hizmetler alabilirsiniz. Çünkü bizler tıbbi alandaki tüm modern gelişmeleri yakından takip ederek bunlara tam uyumlu olarak hareket ediyoruz. Anne ve bebeğin sağlığı için tüm gereken işlemleri titizlikle yerine getiriyoruz.

Klinik hekimlerimizden Op Dr Dilek Doğan Baş, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini başarıyla tamamlamıştır.

Sonrasında ihtisasını İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamlamış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Doruk Hastanesi’nden sonra çalışmalarına özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Doğum Hizmetleri Randevu

Son derece profesyonelce ve en uygun koşullarda doğum hizmeti desteği alabilmek için bizleri tercih edebilirsiniz. Randevu oluşturmak ve ön bilgi edinmek için iletişim bilgilerimizden dilediğiniz her zaman kliniğimize ulaşabilirsiniz.