Hpv

Op Dr. Dilek Doğan Baş

Hpv Virüsü

 Kadın hastalıkları son yıllarda her kadını tehdit eden ve ölümle sonuçlanan bir durumdur. Her kadının belli dönemlerde muayene olarak oluşabilecek rahatsızlıkların da önüne geçmiş olurlar. Oluşabilecek kanser virüsünün önceden bilinmesi için yapılan hpv testi bu özel sağlık merkezinde Op.Dr. Dilek Doğan Baş önderliğinde yapılır. Hpv virüsünün olup olmayacağını anlamak için gerekli tetkikler yapılıp sonuç deneyimli hekimler ve hemşireler eşliğinde takip edilir.

Telefon: +90 (546) 815 01 99

 Kadınların Güvendiği Sağlık Merkezi

Başarılı bir eğitim hayatından sonra yılların veriş olduğu tecrübeyle kadın hastalarına yararlı olabilmek için açtığı özel kliniğinde her zaman hastalarının yanında olan Op. Dr. Dilek Doğan Baş her türlü hastalığı en baştan tedavi aşamasına gider. Erken teşhis ve tedavi kadın hastalıklarının akıbetini belirler. Kadın hastalıkları, doğum, gebelik takibi ve kadına dair her detayın yer aldığı bu siteden tüm bilgileri en net şekilde öğrenin.

 Kanser Kader Değildir

 Op. Dr. Dilek Doğan Baş ve uzman ekibi her konuda tüm hanımların en büyük destekçisi olup tedavi süreçlerini en iyi yönetirler. Özellikle son yıllarda çok yaygın görülen rahim ağzı kanserleri özel bir tetkikle hemen bulunup tedavi aşamasına geçilir. Hpv testi ile kansere yol açmadan tüm enfeksiyonlardan hemen kurtulun. Jinekolojik kontroller sayesinde kansere yakalanmadan veya erken teşhis ile daha sağlıklı günlere merhaba diyebilirsiniz. Rahim ağzı kanserinin önceden belirlenmesi için hpv virüs taraması için rahim ağzından alınan sürüntü sayesinde bu hastalığın önüne geçilir.

 Her Hastalığın En Doğru Çözümleri

 Vajinal hastalıklar ölümle sonuçlanır. Bunun için Op. Dr. Dilek Doğan Baş tecrübesi sayesinde her zaman hastalarının yanında olmaya devam eder. Kadınların rahatlıkla başvuracağı bu adreste tüm tetkikler ve tedaviler en kısa sürede yapılır. Tüm bu süreçte tüm koşullar sağlanıp hijyenik ortamlar hastalara eşit olarak sağlanır. Op. Dr. Dilek Doğan Baş İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olarak sürekli kendini geliştirmeye devam ederek belli statüye ulaşmıştır. Ayrıca cinsel yolla bulaşan hastalıkları doğum süreci, gebeliğin en sistemli şekilde takibi, kanser vakaları, rutin kontroller ve daha birçok farklı muayene çeşitleri her zaman bu adreste olacaktır.