Hakkımızda

Kadın Doğum Uzmanı – Jinekolog

Op. Dr. Dilek Doğan Baş Kimdir?

Op. Dr. Dilek Doğan Baş, alanında uzman bir jinekolog olarak Bursa’da hizmet vermektedir. Liseyi başarıyla tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesinde tıp fakültesini başarıyla tamamlayarak mezun olmuş ve kariyerine başlamıştır. 

  • Tıp doktoru unvanını aldıktan sonra alan seçiminde Kadın Hastalıkları ve Doğumu seçerek, alanında uzmanlaşmaya başlamıştır.  Özel Çekirge Doruk Hastanesinde hizmet verdikten sonra kendi kliniği açarak hastalarına burada hizmet vermeye devam etmektedir. Böylece yalnızca Bursa’dan değil çevre iller başta olmak üzere birçok şehirden de hastaları gelmeye başlamıştır.
  • Op. Dr. Dilek Doğan Baş, yumurtalık kisti, tümör, vulva kanseri ve vajinit alanlarında uzmanlaşarak hizmet vermektedir. Hastalarının genelinden olumlu geri dönüşler alarak, güler yüzlü ve sıcak kanlı yapısıyla hastalarının tüm korkularını yenmelerine de yardımcı olmaktadır. 

Telefon: +90 (546) 815 01 99
Riskli Gebelik

Gebelik Takibi

Gebelik takibi ve özellikle riskli gebeliklerde de hizmet veren ve oldukça başarılı olan Op. Dr. Dilek Doğan Baş’a muayene olmak isteyen yalnızca Bursa’da yaşayanlar değildir. Şehir dışından da gelen birçok hastası bulunur.

Gebelik Takibi

Kadın Doğum Uzmanı


Kliniğimiz

Hasta Görüşleri

Gerçekten harika bir doktor gebeliğimin son ayında gittim çok memnunum. Bir anne şefkatinde herkese Dilek hanımı tavsiye ediyorum.
Sev*** B***
O kadar güzel bir hanımefendiki hem sıcak kanlı hemde ilgili iyi ki tanımışım canım doktorum bi anne gibi yaklaşım sağladı ve her zamanda öyle olmaya devam ediyor.
Min*** D***
İlk defa böyle güzel anne sıcaklığında ilgilenen doktora denk geldim. Bundan sonra doktorum Dilek hanım başarılarının devamını dilerim.
Aiş*** A***